Menu

Hakkımızda

Hakkımızda
Hoşgeldiniz

Yenilikçi Çözümler, Sağlam Yapılar

2015 yılında İstanbul’da kurulan Klas Prefabrik Çelik Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, hafif çelik yapı sektöründe faaliyet gösteren yeni bir firmadır. Türkiye’de ve dünyada yüksek kalite standartlarında prefabrike yapılar, konteynerler ve çelik konstrüksiyon yapılar üretmektedir.

Klas Prefabrik, tüm üretimlerinde dünyada önemli bir teknolojik gelişme olarak kabul görmüş özel tasarımlı kaynaksız yapı teknolojisi ve Türkiye’de ve dünyada kabul görmüş cephe panel sistemlerini kullanmaktadır.

Satış, pazarlama, üretim ve montaj bölümlerinde çalışan, konusunda 23 yıllık tecrübeye sahip uzman kadrosuyla, tüm teknik hesaplamaları ve tasarımları kendi bünyesinde gerçekleştiren Klas Prefabrik, yüksek teknolojili üretimin yanı sıra planlama, tasarım, yükleme, lojistik, montaj, demontaj, bina içi tesisat, boya ve satış sonrası hizmetleri ve müşteri odaklı yaklaşımıyla Türkiye’de ve uluslararası platformlarda hizmet sunmaya devam etmektedir. Klas Prefabrik, ülkemizde ve dünyada hızla yaygınlaşan sektörde söz sahibi olma konusunda gerekli yatırım ve hamleleri yaparak sektörde kalıcı bir yer edinmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Sektörün ve teknolojinin gelişimiyle ürün skalasındaki çeşitliliği artırarak müşterilerine seçenekler sunmaktadır. Ülkemizde ve dünyadaki pazarını her geçen gün artıran prefabrik yapı, hafif çelik yapı, modüler yapı sistemleri, konteyner, kabin ve çelik depo atölye hangar yapıları konusunda ekonomik ürün ve hızlı üretim, montaj seçenekleriyle müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Prefabrik Yapı & Hafif Çelik & Konteyner & Şantiye Yapıları Seçme (27)
Prefabrik Yapı & Hafif Çelik & Konteyner & Şantiye Yapıları Seçme (29)
Prefabrik Yapı & Hafif Çelik & Konteyner & Şantiye Yapıları Seçme (20)
Sohbeti aç
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?