Buradasınız : Ürünlerimiz

Lüks Metropol Kabin

Lüks Metropol Kabin - Metropol fugalı lüks kabinler güvenlik,taxi durakları,büfe amaçlı kullanılan lüks ve estetik ürünlerdir.İstenilen ölçü şekilde imal edilebilir.

Metropol fugalı lüks kabinler güvenlik,taxi durakları,büfe amaçlı kullanılan lüks ve estetik ürünlerdir.İstenilen ölçü şekilde imal edilebilir.

Klas Prefabrik ürettiği kabinleri Klas Kabin ve Klas Modern adı altında markalaştırarak siz müşterilerimizin beğenisine sunmuştur.

Klas Kabin daha hızlı üretimi ile günlük yaşama ve şantiye ortamlarına hemen ayak uydurmaktadır.Hızlı üretimi sayesinde düşük maliyet avantajı da yaratmaktadır.

Klas Modern ise adından da anlaşılacağı gibi şehrin modern yapısına uyumlu, ayrıca tarihi dokuya zarar vermeden ve göz zevkini bozmadan yaşam alanlarına uyum sağlayabilen bir kabindir.

Tüm Klas Prefabrik kabin seçeneklerinde zırhlı kabinler ve kurşun geçirmez kabinler üretilebilmektedir.

Prefabrik Ev sektöründe güler yüzlü hizmet anlayışı hizmet veren firmamızdan bir yuva satın almak istiyorsanız deneyimli personelimiz ve montaj ekiplerimiz ile Klas Prefabrik sizlere bu hizmeti sunmaktan gurur duyar.İstediginiz büyüklükte, tek katli-iki katli, bahçeli-verandalı, balkonlu balkonsuz prefabrik ev modellerini, değişen mimari ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte, ergonomik ve fonksiyonel konutları, Klas Prefabrik artık ayağınıza getiriyor.

Klas Prefabrik prefabrik ev,şantiye binaları,prefabrik yemekhane,prefabrik yatakhane,prefabrik santiye binasi,prefabrik ofis, sosyal tesis, prefabrik hastane, prefabrik okul,prefabrik okul,prefabrik derslik,prefabrik semt konagi,prefabrik kamp,kamp konteyneri,ozel tasarim konteyner, prefabrik yazihane, prefabrik bag evi, portatif konut, portatif bina,santiye yapilar, prefabrik isci kogusu, prefabrik dag evi, prefabrik barınak, depreme dayanikli prefabrik, ucuz ve kaliteli prefabrik, dubleks prefabrik, dubleks ev, prefabrik yazlik ev, prefabrik isci yapilari, prefabrik tesisler, prefabrik ev modelleri,celik ev, celik yapi, wc-dus yapilari, galvaniz panel konteyner, statik boyali panel, guvenilir, celik villa, konut, ofis konteyneri, demontable yapi, model cesitliligi, santiye konteyneri,santiye binalari, alcipan,betopan, dekorasyon, hangar, depo atolye yapilari, konteyner, konteynir, atelye, atolye, portatif, satilik prefabrik, estetik, ekonomik, saglam, kalite, depreme dayanikli yapi, statik, guclu, demonte konteyner, prefabrik bina, prefabrik ev, portatif ev, prefabrik yapı, prefabrik konut gibi bir çok ürünü yelpazesinde barındırarak müşterilerine alternatifler sunmaktadır.

Klas Prefabrik olarak müşterilerimize kaliteli ürünleri en ekonomik fiyatlara ve surede sunmaktayız.Gerek üretim aşamasinda gerekse montaj ve montaj sonrası hizmet ağımızla hızlı ve sorunsuz hizmet sunmak için kadromuzu alanında uzman,deneyimli çözüm odaklı personellerimizle hizmet vermekteyiz.