Kompozit panel sistem kabin

Kompozit panel sistem kabin - Günlük yasam sirasında sıklıkla karsılasıllan kabinler, her amaca uygun uretildiğinden ve ön üretimli bir ürün olduğundan prefabrik bir üründür.

Günlük yasam sirasında sıklıkla karsılasıllan kabinler, her amaca uygun uretildiğinden ve ön üretimli bir ürün olduğundan prefabrik bir üründür.

Gunluk yasam sirasında siklikla karsilasillan kabinler, her amaca uygun uretildiginden ve on uretimli bir urun oldugundan prefabrik bir urundur.Metropol Kabinlere ornek vermek gerekirse  halk ekmegi satisi icin kullanilan Metropol Kabinler,ofis ve buro amaciyla kullanılan Metropol Kabinler, bekci ve guvenlik denetlemeleri amaciyla kullanilan Metropol Kabinler ve bu tarz kullanılan kabinlerin hepsi Metropol Kabinler sayilabilmektedir.Farkli amaclar icin kullanilacak bu kabinlerin, kullanim amacina gore dis yuzey kaplamasi farkliliklar gosterir. Farkli boyutlara, ebatlara ve ozelliklere sahip bu Metropol Kabinler, oldukca saglam celik bir tasiyici sistem uzerine betopan, fiberglass denilen cam elyafi veya polyester ile kaplanarak bulundugu sartlara gore uygun hale getirilir.