Lüks hafif çelik müstakil dubleks konut

Lüks hafif çelik müstakil dubleks konut - Lüks hafif çelik dubleks konutlar istenilen ölçü ve planda tasarlanabilmekte olup hız kurumu sebebiyle çok tercih edilen yapılardandır.

Lüks hafif çelik dubleks konutlar istenilen ölçü ve planda tasarlanabilmekte olup hız kurumu sebebiyle çok tercih edilen yapılardandır.

Çelik konutlarda cephe kaplamaları Tepe Betopan marka Taşonit,Yalıpan, yalı baskı yada tuğla desenli levhalarla yapılmaktadır. Bu yapı çelik konut,prefabrike ev, prefabrik konut, hazır ev, prefabrike yapı, hazır yapı, çelık yapı, çelik ev, çelik konutlar ve hazır konutlarda korunmaktadır.


Prefabrik Ev sektöründe güler yüzlü hizmet anlayışı hizmet veren firmamızdan bir yuva satın almak istiyorsanız deneyimli personelimiz ve montaj ekiplerimiz ile Klas Prefabrik sizlere bu hizmeti sunmaktan gurur duyar.İstediğiniz büyüklükte, tek katlı,ki katlı, bahçeli,verandalı, balkonlu balkonsuz prefabrik ev modellerini, değişen mimari ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte,ergonomik ve fonksiyonel konutları,Klas Prefabrik artık ayağınıza getiriyor.


Klas Prefabrik prefabrik ev,şantiye binaları,prefabrik yemekhane,prefabrik yatakhane,prefabrik şantiye binası,prefabrik ofis, sosyal tesis, prefabrik hastane, prefabrik okul,prefabrik okul,prefabrik derslik,prefabrik semt konağı,prefabrik kamp,kamp konteyneri,özel tasarım konteyner, prefabrik yazıhane, prefabrik bağ evi, portatif konut, portatif bina,şantiye yapıları,prefabrik işçi koğuşu, prefabrik dağ evi, prefabrik barınak, depreme dayanıklı prefabrik, ucuz ve kaliteli prefabrik, dubleks prefabrik, dubleks ev, prefabrik yazlık ev, prefabrik işçi yapıları, prefabrik tesisler, prefabrik ev modelleri, çelik ev, çelik yapı, wc-dus yapıları,galvaniz panel konteyner, statik boyali panel, guvenilir, çelik villa, konut,ofis konteyneri, demontable yapi, model çeşitliliği, şantiye konteyneri,şantiye binaları, alçıpan,betopan, dekorasyon, hangar, depo atölye yapıları,konteyner,konteynır, atelye, atölye, portatif, satılık prefabrik, estetik, ekonomik,sağlam, kalite, depreme dayanıklı yapı, statik, güçlü, demonte konteyner,prefabrik bina, prefabrik ev, portatif ev, prefabrik yapı, prefabrik konut gibi bir çok ürünü yelpazesinde barındırarak müşterilerine alternatifler sunmaktadır.


Klas Prefabrik olarak müşterilerimize kaliteli ürünleri en ekonomik fiyatlara ve sürede sunmaktayız.Gerek üretim aşamasında gerekse montaj ve montaj sonrası hizmet ağımızla hızlı ve sorunsuz hizmet sunmak için kadromuzu alanında uzman,deneyimli çözüm odaklı personelle güçlendiriyoruz.


ÇELİK KONUT

Çelik konutların taşıyıcı konstrüksiyonu ST 52 yüksek yoğunluklu galvanizli çelikten kaynaksız olarak üretilmektedir.Çelik konutların bütün bağlantıları cıvata somunla sağlanmaktadır. Çelik konutlarda cephe kaplamaları Tepe Betopan marka yalıpan ve taşonit cephe kaplama malzemesi ile yapılmaktadır. Bu yapı çelik konut, prefabrike ev, prefabrik konut, hazır ev, prefabrike yapı, hazır yapı,çelik yapı, çelik ev, çelik konutlar ve hazır konutlarda korunmaktadır.


NEDEN ÇELİK KONUT ?

- Çelik konutlar 1.derece depreme dayanıklı hazır yapılardır.
- Çelik konutlar esnek ve hafif yapılardır. En güçlü depremlerde bile sadece sallanır, yıkılmaz.
- Çelik konutların montaj süresi betonarme binalara göre çok daha kısadır.Ayrıca konutların defalarca söküm takimi yapılabilir.
- Çelik konutlar her türlü iklim koşuluna uygun işi ve statik hesaplamalar yapılarak üretilir.
- Tüm taşıyıcı sistem  yoğunluklu galvanizli çelikten yapıldığı için paslanmaz, deforme olmaz.Çelik konutlarımız uzun seneler güvenle kullanılabilir.