Buradasınız : Duyurular

Samsun prefabrik şantiye ofis ve yemekhane binası montajına başlandı.

Samsun prefabrik şantiye ofis ve yemekhane binası montajına başlandı. - Samsun prefabrik şantiye ofis ve yemekhane binası montajına başlandı.

Samsun prefabrik şantiye ofis ve yemekhane binası montajına başlandı.

KLAS PREFABRİK SAMSUN

Samsun ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır.Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

Klas Prefabrik Samsun  ilimiz  ve tüm illerde prefabrik yapılar,Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları, Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri,Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır

Samsun 'da prefabrik denilince akla gelen firmaların başında Klas Prefabrik gelmektedir.Klas prefabrik,prefabrik,konteyner,çelik yapı,hangar,depo,atölye,şantiye yapıları,kamp binaları,ofis,yemekhane,yatakhane binaları üretimi,satışı ve montaj hizmetlerini vermektedir.

Samsun  ilinde bir çok prefabrik firması bulunmakta olup bunlardan bir tanesi de Klas Prefabrik'tir.Samsun'da prefabrik ve konteyner üretimi,satışı,montaj ve sonrası hizmet veren firmalar içinde lider firma olma iddiasında olan Klas Prefabrik bu yolda büyük bir aşama kat ederek öngördüğü hedefe kararlılıkla ilerlemektedir.

Samsun  ilinde bulunan Klas Prefabrik yeni kurulmuş bir prefabrik firması olmasına rağmen sektörde hızla yükselmektedir. Sektörün lokomotif firmalarından olma hedefini gerçekleştirmek amacıyla kendi alanında uzman kadrosuyla çalışmalarını Samsun ilinde ve tüm Türkiye'de sürdürmektedir.

Klas Prefabrik olarak gerek Samsun'da gerekse Türkiye'nin diğer il ve ilçelerinde ve tüm Türkiye'de üretmiş olduğu prefabrik yapılar,monoblok panel konteyner, demonte konteyner, özel üretimli yapılar, prefabrik şantiye binaları, prefabrik işçi kamp binaları, prefabrik ofis binaları, prefabrik yatakhane binaları, prefabrik yemekhane binaları, sandwich panel kabinler,panel güvenlik kabinleri, çelik hangar yapıları, atölye binaları, hafif çelik yapılar,lüks prefabrik yapılar, prefabrik bağ evleri, ekonomik prefabrik evler,depreme dayanıklı yapılar inşa ve satışı yapmaktadır.

Klas Prefabrik verdiği hizmetleri müşterilerine sunarken tasarım ve üretim kalitesinden asla ödün vermemeyi kendisine amaç ve hedef olarak belirlemiştir.

Klas prefabrik ayrıca prefabrik bina ve konteyner  tadilatı, revizyonu işlemlerini de müşterilerine sunmaktadır.Samsun ilinde prefabrik ev, prefabrik konut, prefabrik bina, prefabrik villa, prefabrik şantiye, prefabrik dublex,prefabrik triblex, prefabrik yemekhane, prefabrik yatakhane yaptırmayı düşünüyorsanız Klas Prefabrik' ten teklif almadan başlangıç yapmayın.En uygun fiyat ve kalitesi ile sizlere menun olacağınız hizmetler vereceğimizi garanti ederiz.

Etiketler: 

Samsun  prefabrik yapılar, Samsun  Panel Sistem,Samsun Prefabrik Binalar,Samsun  Konteyner Yaşam Alanları,Samsun Modüler Yaşam Kabinleri,Samsun  Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Samsun   Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri,Samsun Monoblok Konteynerler,Samsun  Çelik Konutlar,Samsun Hangar Atölye Binaları,Samsun Prefabrik Konutlar evler,Samsun  monoblok panel konteyner,Samsun demonte konteyner,Samsun  özel üretimli yapılar, Samsun  prefabrik şantiye binaları,Samsun   prefabrik işçi kamp binaları,Samsun prefabrik ofis binaları,Samsun  prefabrik yatakhane binaları,Samsun  prefabrik yemekhane binaları,Samsun sandwich panel kabinler,Samsun  brik yapılar, Samsun  prefabrik bağ evleri,Samsun ekonomik prefabrik evler,Samsun depreme dayanıklı yapılar,Samsun  prefabrik dublex,Samsun  prefabrik triplex,Samsun prefabrik yemekhane,Samsun  prefabrik yatakhane