Buradasınız : Duyurular

Maslak 2 katlı prefabrik yatakhane binası montajı devam ediyor.

Maslak 2 katlı prefabrik yatakhane binası montajı devam ediyor. - Maslak 2 katlı prefabrik yatakhane binası montajı devam ediyor.

Maslak 2 katlı prefabrik yatakhane binası montajı devam ediyor.

KLAS PREFABRİK MASLAK

Maslak İstanbul ilimizin güzel Semtlerinden biridir.Klas prefabrik bu ilçede faliyet gösteren bir prefabrik firmasıdır.Maslak'da prefabrik denilince akla gelen firmaların başında Klas Prefabrik gelir.

Klas prefabrik,prefabrik,konteyner,çelik yapı,hangar,depo,atölye,şantiye yapıları,kamp binaları,ofis,yemekhane,yatakhane binaları üretimi,satışı ve montaj hizmetlerini vermektedir.

Maslak ilçesinde bir çok prefabrik firması bulunmakta olup bunlardan bir tanesi de Klas Prefabrik'tir.Maslak'da prefabrik ve konteyner üretimi,satışı,montaj ve sonrası hizmet veren firmalar içinde lider firma olma iddasında olan klas prefabrik bu yolda büyük bir aşama katederek öngördüğü hedefe kararlılıkla ilerlemektedir.Maslak ilçesinde buunan klas prefabrik yeni kurulmuş bir prefabrik firması olmasına rağmen sektörde hızla yükselmektedir.Sektörün lokomotif firmalarından olma hedefini gerçekleştirmek amacıyla kendi alanında uzman kadrosuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Klas prefabrik olarak gerek Maslak'da gerekse İstanbul'ın diğer ilçelerinde ve tüm Türkiye'de üretmiş olduğu prefabrik yapılar,monoblok panel konteyner,demonte konteyner,özel üretimli yapılar,pefabrik şantiye binaları,prefabrik işçi kamp binaları,prefabrik ofis binaları,prefabrik yatakhane binaları,prefabrik yemekhane binaları,sandwich panel kabinler,panel güvenlik kabinleri,çelik hangar yapıları,atölye binaları,hafif çelik yapılar,lüks prefabrik yapılar,prefabrik bağ evleri,ekonomik prefabrik evler,depreme dayanıklı yapılar inşa ve satışı yapmaktadır.Klas Prefabrik bu hizmetleri müşterilerini verirken kalitesinden asla ödün vermemeyi kendisine amaç hedef olarak belirlemiştir.Klas prefabrik ayrıca prefabrik bina ve konteyner tadilatı,revizyonu işlemlerini de müşterilerine sunmaktadır.