Buradasınız : Duyurular

İzmit Kartepe karkaslı lüks dubleks prefabrik montaj işlemi tamamlandı.

İzmit Kartepe karkaslı lüks dubleks  prefabrik montaj işlemi tamamlandı. - İzmit Kartepe karkaslı lüks dubleks  prefabrik montaj işlemi tamamlandı.

İzmit Kartepe karkaslı lüks dubleks prefabrik montaj işlemi tamamlandı.

KLAS PREFABRİK İZMİT KARTEPE

Kartepe Kartepe ilimizin güzel Semtlerinden biridir.Klas prefabrik bu ilçede faliyet gösteren bir prefabrik firmasıdır.Kartepe'de prefabrik denilince akla gelen firmaların başında Klas Prefabrik gelir.

Klas prefabrik,prefabrik,konteyner,çelikyapı,hangar,depo,atölye,şantiye yapıları,kamp binaları,ofis,yemekhane,yatakhane binaları üretimi,satışı ve montaj hizmetlerini vermektedir.

Kartepe ilçesinde bir çok prefabrik firması bulunmakta olup bunlardan bir tanesi de Klas Prefabrik'tir.Kartepe'de prefabrik ve konteyner üretimi,satışı,montaj ve sonrası hizmet veren firmalar içinde lider firma olma iddasında olan klas prefabrik bu yolda büyük bir aşama katederek öngördüğü hedefe kararlılıkla ilerlemektedir.Kartepe ilçesinde bulunan klas prefabrik yeni kurulmuş bir prefabrik firması olmasına rağmen sektörde hızla yükselmektedir.Sektörün lokomotif firmalarından olma hedefini gerçekleştirmek amacıyla kendi alanında uzman kadrosuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Klas prefabrik olarak gerek Kartepe'de gerekse Kartepe'ın diğer ilçelerinde ve tüm Türkiye'de üretmiş olduğu prefabrik yapılar,monoblok panel konteyner,demonte konteyner,özel üretimli yapılar,pefabrik şantiye binaları,prefabrik işçi kamp binaları,prefabrik ofis binaları,prefabrik yatakhane binaları,prefabrik yemekhane binaları,sandwich panel kabinler,panel güvenlik kabinleri,çelik hangar yapıları,atölye binaları,hafif çelik yapılar,lüks prefabrik yapılar,prefabrik bağ evleri,ekonomik prefabrik evler,depreme dayanıklı yapılar inşa ve satışı yapmaktadır.Klas Prefabrik bu hizmetleri müşterilerini verirken kalitesinden asla ödün vermemeyi kendisine amaç hedef olarak belirlemiştir.Klas prefabrik ayrıca prefabrik bina ve konteyner tadilatı,revizyonu işlemlerini de müşterilerine sunmaktadır.