İki katlı prefabrik ev

İki katlı prefabrik ev - İki katlı prefabrik konut ve evler.Hafif çelik konstrüksiyon binalar üretim hattımızdanTürkiye'nin ve dünyanın her yerine ambalaj ve paketleme sistemi ile güvenli birşekilde sevk edilebilmektedir. Binaların standart panelleri  1,25mt.'nin  katları olarak hesaplanır, istenirse hazırmodellerden ya da müşterinin isteği doğrultusunda yapılacak modellerdenoluşur.Binaların yükseklikleri  standart2,5mt ancak 2,8mt  veya  3mt. olarak isteğe bağlı olarakprojelendirilebilir.

İki katlı prefabrik konut ve evler.Hafif çelik konstrüksiyon binalar üretim hattımızdanTürkiye'nin ve dünyanın her yerine ambalaj ve paketleme sistemi ile güvenli birşekilde sevk edilebilmektedir. Binaların standart panelleri 1,25mt.'nin katları olarak hesaplanır, istenirse hazırmodellerden ya da müşterinin isteği doğrultusunda yapılacak modellerdenoluşur.Binaların yükseklikleri standart2,5mt ancak 2,8mt veya 3mt. olarak isteğe bağlı olarakprojelendirilebilir.

Prefabrik Ev sektöründe güler yüzlü hizmet anlayışlı hizmet veren firmamızdan bir yuva satın almak istiyorsanız deneyimli personelimiz ve montaj ekiplerimiz ile Klas Prefabrik sizlere bu hizmeti sunmaktan gurur duyar. İstediğiniz büyüklükte, tek katlı-iki katlı, bahçeli-verandalı, balkonlu balkonsuz prefabrik ev modellerini, değişen mimari ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte, ergonomik ve fonksiyonel konutları, Klas Prefabrik artık ayağınıza getiriyor.

Klas Prefabrik prefabrik ev,şantiye binaları,prefabrik yemekhane,prefabrik yatakhane,prefabrik santiye binası,prefabrik ofis,sosyal tesis,prefabrik hastane, prefabrik okul,prefabrik okul,prefabrik derslik,prefabrik semt konağı,prefabrik kamp,kamp konteyneri,özel tasarım konteyner, prefabrik yazıhane, prefabrik bağ evi,portatif konut, portatif bina,şantiye yapılar, prefabrik işçi koğuşu,prefabrik dağ evi, prefabrik barınak,depreme dayanıklı prefabrik, ucuz ve kaliteli prefabrik, dubleks prefabrik,dubleks ev, prefabrik yazlık ev,prefabrik işçi yapıları, prefabrik tesisler,prefabrik ev modelleri, çelik ev,çelik yapı, wc-duş yapıları, galvaniz panel konteyner, statik boyalı panel,güvenilir, çelik villa, konut, ofis konteyneri,demontable yapı, model çeşitliliği, şantiye konteyneri,şantiye binaları, alçıpan,betopan,dekorasyon, hangar, depo atölye yapıları,konteyner, konteynır, atelye, atölye,portatif, satılık prefabrik, estetik,ekonomik, sağlam, kalite, depreme dayanıklı yapı, statik, güclü, demonte konteyner, prefabrik bina, prefabrik ev,portatif ev, prefabrik yapı, prefabrik konut gibi bir çok ürünü yelpazesinde barındırarak müşterilerine alternatifler sunmaktadır.

Klas Prefabrik olarak müşterilerimize kaliteli ürünleri en ekonomik fiyatlara ve sürede sunmaktayız.Gerek üretim aşamasında gerekse montaj ve montaj sonrası hizmet ağımızla hızlı ve sorunsuz hizmet sunmak için kadromuzu alanında uzman,deneyimli çözüm odaklı personelle güçlendiriyoruz.