Duyurular

 • bodrum-santiye-binalari-montaji-tamamlandi - Bodrum Şantiye Binaları Montajı başarılı ve hızlı bir şekilde tamamlandı. Bodrum Şantiye Binaları Montajı Tamamlandı

  Bodrum Şantiye Binaları Montajı Tamamlandı

  Bodrum Şantiye Binaları Montajı başarılı ve hızlı bir şekilde tamamlandı.

 • samsun-prefabrik-santiye-ofis-ve-yemekhane-binasi-montajina-baslandi - Samsun prefabrik şantiye ofis ve yemekhane binası montajına başlandı. Samsun prefabrik şantiye ofis ve yemekhane binası montajına başlandı.

  Samsun prefabrik şantiye ofis ve yemekhane binası montajına başlandı.

  Samsun prefabrik şantiye ofis ve yemekhane binası montajına başlandı.

 • bolu-mudurnu-prefabrik-konut-binasi-82m2 - BOLU MUDURNU PREFABRİK KONUT BİNASI 82m2 BOLU MUDURNU PREFABRİK KONUT BİNASI 82m2

  BOLU MUDURNU PREFABRİK KONUT BİNASI 82m2

  BOLU MUDURNU PREFABRİK KONUT BİNASI 82m2

 • izmit-kartepe-karkasli-luks-dubleks-prefabrik-montaj-islemi-tamamlandi - İzmit Kartepe karkaslı lüks dubleks prefabrik montaj işlemi tamamlandı. İzmit Kartepe karkaslı lüks dubleks prefabrik montaj işlemi tamamlandı.

  İzmit Kartepe karkaslı lüks dubleks prefabrik montaj işlemi tamamlandı.

  İzmit Kartepe karkaslı lüks dubleks prefabrik montaj işlemi tamamlandı.

 • duzce-prefabrik-ev- - Düzce ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Düzce prefabrik ev

  Düzce prefabrik ev

  Düzce ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

 • samsun-santiye-ofis-ve-yemekhane-binalari-boya-islemi-tamamlanarak-musteriye-teslim-edildi - Samsun Şantiye Ofis ve Yemekhane Binaları Boya işlemi tamamlanarak müşteriye teslim edildi. Samsun Şantiye Ofis ve Yemekhane Binaları Boya işlemi tamamlanarak müşteriye teslim edildi.

  Samsun Şantiye Ofis ve Yemekhane Binaları Boya işlemi tamamlanarak müşteriye teslim edildi.

  Samsun Şantiye Ofis ve Yemekhane Binaları Boya işlemi tamamlanarak müşteriye teslim edildi.

 • silivri-sandwich-panel-santiye-ofis-binasi-montaji - SİLİVRİ SANDWİCH PANEL ŞANTİYE OFİS BİNASI MONTAJI DEVAM EDİYOR.Klas Prefabrik Silivri İlçemizde ve tüm İstanbul içlerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evlerile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. SİLİVRİ SANDWİCH PANEL ŞANTİYE OFİS BİNASI MONTAJI

  SİLİVRİ SANDWİCH PANEL ŞANTİYE OFİS BİNASI MONTAJI

  SİLİVRİ SANDWİCH PANEL ŞANTİYE OFİS BİNASI MONTAJI DEVAM EDİYOR.Klas Prefabrik Silivri İlçemizde ve tüm İstanbul içlerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evlerile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • yalova-prefabrik-konut-montaji-tamamlandi - Yalova ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Yalova prefabrik konut montajı tamamlandı.

  Yalova prefabrik konut montajı tamamlandı.

  Yalova ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

 • istanbul-maslak-2-katli-prefabrik-ofis-binasi - İstanbul Maslak 2 katlı prefabrik ofis binası montaj ve boya işlemi bitirilerek müşterinin kullanımına sunuldu. İstanbul Maslak 2 katlı prefabrik ofis binası

  İstanbul Maslak 2 katlı prefabrik ofis binası

  İstanbul Maslak 2 katlı prefabrik ofis binası montaj ve boya işlemi bitirilerek müşterinin kullanımına sunuldu.

 • antalya-prefabrik-konut- - Antalya prefabrik konut binası montaj ve boya işlemi tamamlanarak müşteriye teslim edildi. ANTALYA PREFABRİK KONUT

  ANTALYA PREFABRİK KONUT

  Antalya prefabrik konut binası montaj ve boya işlemi tamamlanarak müşteriye teslim edildi.

 • ordu-prefabrik-konut-boya-islemi - Ordu prefabrik konut boya işlemi tamamlanarak müşerinin kullanımına sunuldu. Ordu prefabrik konut boya işlemi.

  Ordu prefabrik konut boya işlemi.

  Ordu prefabrik konut boya işlemi tamamlanarak müşerinin kullanımına sunuldu.

 • samsun-prefabrik-santiye-ofis-ve-yemekhane-binalari-sevkiyati - Samsun prefabrik şantiye ofis ve yemekhane binaları sevkiyatı. Samsun prefabrik şantiye ofis ve yemekhane binaları sevkiyatı.

  Samsun prefabrik şantiye ofis ve yemekhane binaları sevkiyatı.

  Samsun prefabrik şantiye ofis ve yemekhane binaları sevkiyatı.

 • ordu-prefabrik-konut-binasi-montaji-tamamlandi - ORDU PREFABRİK KONUT BİNASI MONTAJI TAMAMLANDI. ORDU PREFABRİK KONUT BİNASI MONTAJI TAMAMLANDI.

  ORDU PREFABRİK KONUT BİNASI MONTAJI TAMAMLANDI.

  ORDU PREFABRİK KONUT BİNASI MONTAJI TAMAMLANDI.

 • saray-prefabrik-bina-montaji-tamamlandi - Klas Prefabrik Saray ilçemizde ve tüm Tekirdağ ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Saray prefabrik bina montajı tamamlandı.

  Saray prefabrik bina montajı tamamlandı.

  Klas Prefabrik Saray ilçemizde ve tüm Tekirdağ ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • sapanca-prefabrik-bina-montaji-tamamlandi - Sapanca ilçemizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Sapanca prefabrik bina montajı tamamlandı.

  Sapanca prefabrik bina montajı tamamlandı.

  Sapanca ilçemizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

 • datca-prefabrik-konut-boya-islemi-bitirilerek-teslim-edildi - Klas Prefabrik Datça ilçemizde ve tüm Muğla ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Datça Prefabrik konut boya işlemi bitirilerek teslim edildi.

  Datça Prefabrik konut boya işlemi bitirilerek teslim edildi.

  Klas Prefabrik Datça ilçemizde ve tüm Muğla ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • balikkesir-ayvalik-prefabrik-dubleks-konut-teslim-edildi - Balıkkesir Ayvalık prefabrik dubleks konut teslim edildi. Balıkkesir Ayvalık prefabrik dubleks konut teslim edildi.

  Balıkkesir Ayvalık prefabrik dubleks konut teslim edildi.

  Balıkkesir Ayvalık prefabrik dubleks konut teslim edildi.

 • nilufer-prefabrik-konut-sevkiyati-yapildi - Klas Prefabrik Nilüfer ilçemizde ve tüm Bursa ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Nilüfer prefabrik konut sevkiyatı yapıldı

  Nilüfer prefabrik konut sevkiyatı yapıldı

  Klas Prefabrik Nilüfer ilçemizde ve tüm Bursa ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • canakkale-prefabrik-konut-boya-islemi-bitirilerek-eslim-edildi - Çanakkale ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Çanakkale prefabrik konut boya işlemi bitirilerek eslim edildi.

  Çanakkale prefabrik konut boya işlemi bitirilerek eslim edildi.

  Çanakkale ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

 • ula-prefabrik-dubleks-konut-teslim-edildi - Klas Prefabrik Ula ilçemizde ve tüm MUĞLA ilçelerinde prefabrik yapılar,Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri,Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Ula prefabrik dubleks konut teslim edildi.

  Ula prefabrik dubleks konut teslim edildi.

  Klas Prefabrik Ula ilçemizde ve tüm MUĞLA ilçelerinde prefabrik yapılar,Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri,Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • maslak-2-katli-prefabrik-yatakhane-binasi-montaji-devam-ediyor - Maslak 2 katlı prefabrik yatakhane binası montajı devam ediyor. Maslak 2 katlı prefabrik yatakhane binası montajı devam ediyor.

  Maslak 2 katlı prefabrik yatakhane binası montajı devam ediyor.

  Maslak 2 katlı prefabrik yatakhane binası montajı devam ediyor.

 • babaeski-fabrika-satis-magazasi - Klas Prefabrik Babaeski ilçemizde ve tüm Kırklareli ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Babaeski Fabrika Satış Mağazası

  Babaeski Fabrika Satış Mağazası

  Klas Prefabrik Babaeski ilçemizde ve tüm Kırklareli ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve

 • izmit-kartepe-karkasli-luks-dubleks-prefabrik-boya-islemi-bitirlerek-musterini-kullamina-sunuldu - İzmit Kartepe karkaslı lüks dubleks prefabrik boya işlemi bitirlerek müşterini kullamına sunuldu. İzmit Kartepe karkaslı lüks dubleks prefabrik boya işlemi bitirlerek müşterini kullamına sunuldu.

  İzmit Kartepe karkaslı lüks dubleks prefabrik boya işlemi bitirlerek müşterini kullamına sunuldu.

  İzmit Kartepe karkaslı lüks dubleks prefabrik boya işlemi bitirlerek müşterini kullamına sunuldu.

 • sile-sahilkoy-prefabrik-santiye-yemekhane-ve-yatakhane-binasi-montajina-baslandi- - Klas Prefabrik Şile İlçemizde ve tüm İstanbul içlerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, MonoblokKonteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evlerile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Şile Sahilköy Prefabrik Şantiye yemekhane ve yatakhane binası montajına başlandı.

  Şile Sahilköy Prefabrik Şantiye yemekhane ve yatakhane binası montajına başlandı.

  Klas Prefabrik Şile İlçemizde ve tüm İstanbul içlerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, MonoblokKonteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evlerile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • ordu-prefabrik-konut-binasi-montaji-ve-boyama-islemi-tamamlanarak-teslim-edildi - ORDU PREFABRİK KONUT BİNASI MONTAJI VE BOYAMA İŞLEMİ TAMAMLANARAK TESLİM EDİLDİ. ORDU PREFABRİK KONUT BİNASI MONTAJI VE BOYAMA İŞLEMİ TAMAMLANARAK TESLİM EDİLDİ.

  ORDU PREFABRİK KONUT BİNASI MONTAJI VE BOYAMA İŞLEMİ TAMAMLANARAK TESLİM EDİLDİ.

  ORDU PREFABRİK KONUT BİNASI MONTAJI VE BOYAMA İŞLEMİ TAMAMLANARAK TESLİM EDİLDİ.

 • silivri-prefabrik-santiye-ofis-binasi-montaji-devam-ediyor - Silivri prefabrik şantiye ofis binası montajı devam ediyor.Sandwich panel sistem prefabrik şantiye ofis binası montaja işlemi bütün hızıyla devam ediyor.Klas Prefabrik montaj ekibiyle en kısa sürede montajı tamamlamak ve boya işlemine geçmek için elinden gelen gayreti göstermektedir. Silivri prefabrik şantiye ofis binası montajı devam ediyor.

  Silivri prefabrik şantiye ofis binası montajı devam ediyor.

  Silivri prefabrik şantiye ofis binası montajı devam ediyor.Sandwich panel sistem prefabrik şantiye ofis binası montaja işlemi bütün hızıyla devam ediyor.Klas Prefabrik montaj ekibiyle en kısa sürede montajı tamamlamak ve boya işlemine geçmek için elinden gelen gayreti göstermektedir.

 • beylikduzu-belediyesi-zulfu-livaneli-muzik-evi-binasi-boya-islemi-devam-ediyor - Beylikdüzü Belediyesi Zülfü Livaneli Müzik Evi Binası Boya işlemi devam ediyor. Beylikdüzü Belediyesi Zülfü Livaneli Müzik Evi Binası Boya işlemi devam ediyor.

  Beylikdüzü Belediyesi Zülfü Livaneli Müzik Evi Binası Boya işlemi devam ediyor.

  Beylikdüzü Belediyesi Zülfü Livaneli Müzik Evi Binası Boya işlemi devam ediyor.

 • sile-sahilkoy-prefabrik-santiye-yemekhaneyatakhane-binasi-montaji-devam-ediyor - Klas Prefabrik Şileİlçemizde ve tüm İstanbul içlerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, MonoblokKonteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evlerile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Şile Sahilköy prefabrik şantiye yemekhane&yatakhane binası montajı devam ediyor.

  Şile Sahilköy prefabrik şantiye yemekhane&yatakhane binası montajı devam ediyor.

  Klas Prefabrik Şileİlçemizde ve tüm İstanbul içlerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, MonoblokKonteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evlerile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • sile-sahilkoy-prefabrik-iki-katli-santiye-yemekhane-ve-yatakhane-binasi-imalati-devam-ediyor - Şile lçemizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Şile Sahilköy Prefabrik iki katlı şantiye yemekhane ve yatakhane binası imalatı devam ediyor.

  Şile Sahilköy Prefabrik iki katlı şantiye yemekhane ve yatakhane binası imalatı devam ediyor.

  Şile lçemizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

 • silivri-prefabrik-santiye-ofis-binasi-sevkiyati - Silivri prefabrik şantiye ofis binası sevkiyatı. Silivri prefabrik şantiye ofis binası sevkiyatı.

  Silivri prefabrik şantiye ofis binası sevkiyatı.

  Silivri prefabrik şantiye ofis binası sevkiyatı.

 • klas-prefabrik-nazilli-showroom-binasi-boya-islemi-tamamlandi - KLAS PREFABRİK NAZİLLİ SHOWROOM BİNASI BOYA İŞLEMİ TAMAMLANDI. KLAS PREFABRİK NAZİLLİ SHOWROOM BİNASI BOYA İŞLEMİ TAMAMLANDI.

  KLAS PREFABRİK NAZİLLİ SHOWROOM BİNASI BOYA İŞLEMİ TAMAMLANDI.

  KLAS PREFABRİK NAZİLLİ SHOWROOM BİNASI BOYA İŞLEMİ TAMAMLANDI.

 • klas-prefabrik-canakkale-ayvacik - Çanakkale ilimizin Ayvacık ilçesin meydana gelen depremde birçok vatandaşımızın evleri ve ahırları yıkılmıştır.Üzüntüyle karşıladığımız elim hadise sonucu zarar gören vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. KLAS PREFABRİK ÇANAKKALE AYVACIK

  KLAS PREFABRİK ÇANAKKALE AYVACIK

  Çanakkale ilimizin Ayvacık ilçesin meydana gelen depremde birçok vatandaşımızın evleri ve ahırları yıkılmıştır.Üzüntüyle karşıladığımız elim hadise sonucu zarar gören vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

 • sile-sahilkoy-prefabrik-santiye-yemekhane-ve-yatakhane-binasi-boya-islemi-yapilarak-teslim-edildi - Klas Prefabrik Şile İlçemizde ve tüm İstanbul içlerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Şile Sahilköy prefabrik şantiye yemekhane ve yatakhane binası boya işlemi yapılarak teslim edildi.

  Şile Sahilköy prefabrik şantiye yemekhane ve yatakhane binası boya işlemi yapılarak teslim edildi.

  Klas Prefabrik Şile İlçemizde ve tüm İstanbul içlerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • goztepe-prefabrik-santiye-yatakhane-binasi-montaji-devam-ediyor - Klas Prefabrik Göztepe İlçemizde ve tüm İstanbul içlerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Göztepe prefabrik şantiye yatakhane binası montajı devam ediyor.

  Göztepe prefabrik şantiye yatakhane binası montajı devam ediyor.

  Klas Prefabrik Göztepe İlçemizde ve tüm İstanbul içlerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • klas-prefabrik-antalya-prefabrik-konut-teslim-edildi - Antalya ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır.Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. KLAS PREFABRİK ANTALYA PREFABRİK KONUT TESLİM EDİLDİ.

  KLAS PREFABRİK ANTALYA PREFABRİK KONUT TESLİM EDİLDİ.

  Antalya ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır.Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

 • bursa-mustafa-kemal-pasa-hafif-celik-koyun-agili-montaji-devam-ediyor - Klas Prefabrik Mustafakemalpaşa ilçemizde ve tüm Bursa ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, ModülerYaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. BURSA MUSTAFA KEMAL PAŞA HAFİF ÇELİK KOYUN AĞILI MONTAJI DEVAM EDİYOR

  BURSA MUSTAFA KEMAL PAŞA HAFİF ÇELİK KOYUN AĞILI MONTAJI DEVAM EDİYOR.

  Klas Prefabrik Mustafakemalpaşa ilçemizde ve tüm Bursa ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, ModülerYaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • hafif-celik-koyun-agili - Klas Prefabrik Mustafakemalpaşa ilçemizde ve tüm Bursa ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, ModülerYaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Hafif çelik koyun ağılı montajı tamamlanarak müşteriye teslim edildi.

  Hafif çelik koyun ağılı

  Klas Prefabrik Mustafakemalpaşa ilçemizde ve tüm Bursa ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, ModülerYaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • kusadasi-dubleks-celik-bina-montajina-baslandi - Kuşadası dubleks çelik bina montajına başlandı. Kuşadası dubleks çelik bina montajına başlandı.

  Kuşadası dubleks çelik bina montajına başlandı.

  Kuşadası dubleks çelik bina montajına başlandı.

 • sile-sahilkoy-prefabrik-yemekhaneyatakhane-binasi-montaji-devam-ediyor - Klas Prefabrik Şileİlçemizde ve tüm İstanbul içlerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, MonoblokKonteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evlerile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Şile Sahilköy prefabrik yemekhane&yatakhane binası montajı devam ediyor.

  Şile Sahilköy prefabrik yemekhane&yatakhane binası montajı devam ediyor.

  Klas Prefabrik Şileİlçemizde ve tüm İstanbul içlerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, MonoblokKonteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evlerile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • canakkale-prefabrik-koy-evi-boya-islemi-bitirilerek-musteriye-teslim-edildi - Çanakkale ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Çanakkale prefabrik köy evi boya işlemi bitirilerek müşteriye teslim edildi.

  Çanakkale prefabrik köy evi boya işlemi bitirilerek müşteriye teslim edildi.

  Çanakkale ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

 • canakkale-prefabrik-konut-boya-islemi-bitirilerek-eslim-edildi - Çanakkale ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Çanakkale prefabrik konut boya işlemi bitirilerek eslim edildi.

  Çanakkale prefabrik konut boya işlemi bitirilerek eslim edildi.

  Çanakkale ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

 • eyup-sultan-as-evi-ve-ofis-binalari-boya-islemi-tamamlanarak-hizmete-acildi - Klas Prefabrik Eyüp İlçemizde ve tüm İstanbul ilçerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları,Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır Eyüp Sultan aş evi ve ofis binaları boya işlemi tamamlanarak hizmete açıldı.

  Eyüp Sultan aş evi ve ofis binaları boya işlemi tamamlanarak hizmete açıldı.

  Klas Prefabrik Eyüp İlçemizde ve tüm İstanbul ilçerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları,Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır

 • adapazari-prefabrik-bina-teslim-edildi - Adapazarı ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Adapazarı prefabrik bina teslim edildi

  Adapazarı prefabrik bina teslim edildi

  Adapazarı ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

 • gerze-prefabrik-konut-sevkiyati-yapildi - Klas Prefabrik Gerze ilçemizde ve tüm Sinop ilçelerinde prefabrikyapılar,Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler YaşamKabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyonİşleri,Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları vePrefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üretenve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesiniyaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Gerze prefabrik konut sevkiyatı yapıldı.

  Gerze prefabrik konut sevkiyatı yapıldı.

  Klas Prefabrik Gerze ilçemizde ve tüm Sinop ilçelerinde prefabrikyapılar,Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler YaşamKabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyonİşleri,Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları vePrefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üretenve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesiniyaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • edremit-hafif-celik-konut-montaji-devam-ediyor - Klas Prefabrik Erdek ilçemizde ve tüm Balıkkesir ilçelerinde prefabrikyapılar,Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler YaşamKabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri,Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları vePrefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, projeve tasarım üretenve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesiniyaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Edremit hafif çelik konut montajı devam ediyor.

  Edremit hafif çelik konut montajı devam ediyor.

  Klas Prefabrik Erdek ilçemizde ve tüm Balıkkesir ilçelerinde prefabrikyapılar,Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler YaşamKabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri,Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları vePrefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, projeve tasarım üretenve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesiniyaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • karabuk-yali-baskili-prefabrik-ev-teslim-edildi - Karabük ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Karabük yalı baskılı prefabrik ev teslim edildi.

  Karabük yalı baskılı prefabrik ev teslim edildi.

  Karabük ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

 • gebze-prefabrik-konut-teslim-edildi - KlasPrefabrik Gebze ilçemizde ve tüm Kocaeli ilçelerinde prefabrik yapılar, PanelSistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler YaşamKabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri,Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve PrefabrikKonutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten veyaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığıüstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Gebze prefabrik konut teslim edildi.

  Gebze prefabrik konut teslim edildi.

  KlasPrefabrik Gebze ilçemizde ve tüm Kocaeli ilçelerinde prefabrik yapılar, PanelSistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler YaşamKabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri,Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve PrefabrikKonutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten veyaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığıüstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • balikkesir-prefabrik-konut-sevkiyati-yapildi - Balıkkesir ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Balıkkesir prefabrik konut sevkiyatı yapıldı.

  Balıkkesir prefabrik konut sevkiyatı yapıldı.

  Balıkkesir ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

 • koycegiz-prefabrik-konut-teslim-edildi - Klas Prefabrik Köyceğiz ilçemizde ve tüm Muğla ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren,proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekildeinşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Köyceğiz prefabrik konut teslim edildi.

  Köyceğiz prefabrik konut teslim edildi.

  Klas Prefabrik Köyceğiz ilçemizde ve tüm Muğla ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren,proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekildeinşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • sile-sahilkoy-prefabrik-santiye-ofis-binasi-boya-islemi-yapilarak-teslim-edildi - Klas Prefabrik Şile İlçemizde ve tüm İstanbul içlerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Şile Sahilköy prefabrik şantiye ofis binası boya işlemi yapılarak teslim edildi.

  Şile Sahilköy prefabrik şantiye ofis binası boya işlemi yapılarak teslim edildi.

  Klas Prefabrik Şile İlçemizde ve tüm İstanbul içlerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • klas-prefabrik-konut-rahatligi - Klas Prefabrik Konut Rahatlığı Klas Prefabrik Konut Rahatlığı

  Klas Prefabrik Konut Rahatlığı

  Klas Prefabrik Konut Rahatlığı

 • haydarpasa-2-katli-ofis-binasi-sevkiyati - Klas Prefabrik Haydarpaşa ilçemizde ve tüm İstanbul ilçelerinde prefabrikyapılar,Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri,Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Haydarpaşa 2 katlı ofis binası sevkiyatı.

  Haydarpaşa 2 katlı ofis binası sevkiyatı.

  Klas Prefabrik Haydarpaşa ilçemizde ve tüm İstanbul ilçelerinde prefabrikyapılar,Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri,Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • haydarpasa-prefabrik-okul-binasi-sevkiyati-yapildi - Klas Prefabrik Haydarpaşa ilçemizde ve tüm İstanbul ilçelerinde prefabrik yapılar,Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri,Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Haydarpaşa prefabrik okul binası sevkiyatı yapıldı.

  Haydarpaşa prefabrik okul binası sevkiyatı yapıldı.

  Klas Prefabrik Haydarpaşa ilçemizde ve tüm İstanbul ilçelerinde prefabrik yapılar,Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri,Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • eyup-sultan-as-evi-ve-ofis-binalari-montaji-devam-ediyor - Eyüp Sultan aş evi ve ofis binaları montajı devam ediyor.Bir bölümü hizmet vermeye başlanan binalarımızı en kısa sürede halkımızın kullanımına sunacağız. Eyüp Sultan aş evi ve ofis binaları montajı devam ediyor.

  Eyüp Sultan aş evi ve ofis binaları montajı devam ediyor.

  Eyüp Sultan aş evi ve ofis binaları montajı devam ediyor.Bir bölümü hizmet vermeye başlanan binalarımızı en kısa sürede halkımızın kullanımına sunacağız.

 • datca-prefabrik-dubleks-konut-boya-islemi-bitirilerek-teslim-edildi- - Datça Prefabrik dubleks konut boya işlemi bitirilerek teslim edildi. Datça Prefabrik dubleks konut boya işlemi bitirilerek teslim edildi.

  Datça Prefabrik dubleks konut boya işlemi bitirilerek teslim edildi.

  Datça Prefabrik dubleks konut boya işlemi bitirilerek teslim edildi.

 • marmaris-prefabrik-bina-montajina-baslandi - Klas Prefabrik Marmaris ilçemizde ve tüm Muğla ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Marmaris prefabrik bina montajına başlandı.

  Marmaris prefabrik bina montajına başlandı.

  Klas Prefabrik Marmaris ilçemizde ve tüm Muğla ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • ordu-prefabrik-bina-montaji-tamamlandi - Ordu ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Ordu prefabrik bina montajı tamamlandı.

  Ordu prefabrik bina montajı tamamlandı.

  Ordu ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

 • catalca-81m2-prefabrik-konut-boya-islemi-tamamlanarak-musteriye-teslim-edildi - Çatalca İstanbul ilimizin güzel İlçelerinden biridir.Klas prefabrik bu ilçede faliyet gösteren bir prefabrik firmasıdır.Çatalca'da prefabrik denilince akla gelen firmaların başında Klas Prefabrik gelir. ÇATALCA 81m2 PREFABRİK KONUT BOYA İŞLEMİ TAMAMLANARAK MÜŞTERİYE TESLİM EDİLDİ.

  ÇATALCA 81m2 PREFABRİK KONUT BOYA İŞLEMİ TAMAMLANARAK MÜŞTERİYE TESLİM EDİLDİ.

  Çatalca İstanbul ilimizin güzel İlçelerinden biridir.Klas prefabrik bu ilçede faliyet gösteren bir prefabrik firmasıdır.Çatalca'da prefabrik denilince akla gelen firmaların başında Klas Prefabrik gelir.

 • canakkale-prefabrik-tek-kat-konut-montaji-bitirildi - Çanakkale ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Çanakkale prefabrik tek kat konut montajı bitirildi.

  Çanakkale prefabrik tek kat konut montajı bitirildi.

  Çanakkale ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

 • ordu-yemisli-mahallesi-hafif-celik-bina-kis-gorseli - Ordu Yemişli Mahallesi Hafif Çelik Bina Kış Görseli Ordu Yemişli Mahallesi Hafif Çelik Bina Kış Görseli

  Ordu Yemişli Mahallesi Hafif Çelik Bina Kış Görseli

  Ordu Yemişli Mahallesi Hafif Çelik Bina Kış Görseli

 • ordu-yemisli-mahallesi-hafif-celik-bina-kis-gorseli - Ordu Yemişli Mahallesi Hafif Çelik Bina Kış Görseli Ordu Yemişli Mahallesi Hafif Çelik Bina Kış Görseli

  Ordu Yemişli Mahallesi Hafif Çelik Bina Kış Görseli

  Ordu Yemişli Mahallesi Hafif Çelik Bina Kış Görseli

 • ordu-yemisli-mahallesi-hafif-celik-bina-kis-gorseli - Ordu Yemişli Mahallesi Hafif Çelik Bina Kış Görseli Ordu Yemişli Mahallesi Hafif Çelik Bina Kış Görseli

  Ordu Yemişli Mahallesi Hafif Çelik Bina Kış Görseli

  Ordu Yemişli Mahallesi Hafif Çelik Bina Kış Görseli

 • haydarpasa-prefabrik-santiye-binasi-montaji-devam-ediyor - Klas Prefabrik Haydarpaşa ilçemizde ve tüm İstanbul ilçelerinde prefabrik yapılar,Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri,Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Haydarpaşa Prefabrik Şantiye Binası Montajı Devam Ediyor.

  Haydarpaşa Prefabrik Şantiye Binası Montajı Devam Ediyor.

  Klas Prefabrik Haydarpaşa ilçemizde ve tüm İstanbul ilçelerinde prefabrik yapılar,Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri,Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • sile-sahilkoy-prefabrik-santiye-yemekhaneyatakhane-binasi-montaji-devam-ediyor - Klas Prefabrik Şileİlçemizde ve tüm İstanbul içlerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, MonoblokKonteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evlerile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Şile Sahilköy prefabrik şantiye yemekhane&yatakhane binası montajı devam ediyor.

  Şile Sahilköy prefabrik şantiye yemekhane&yatakhane binası montajı devam ediyor.

  Klas Prefabrik Şileİlçemizde ve tüm İstanbul içlerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, MonoblokKonteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evlerile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • fethiye-hafif-celik-bina-montaji-tamamlanarak-teslim-edildi - Fethiye hafif çelik bina montajı tamamlanarak teslim edildi. Fethiye hafif çelik bina montajı tamamlanarak teslim edildi.

  Fethiye hafif çelik bina montajı tamamlanarak teslim edildi.

  Fethiye hafif çelik bina montajı tamamlanarak teslim edildi.

 • basaksehir-prefabrik-santiye-ofis-binasi-montaji-tamamlandi - Klas Prefabrik Başakşehir İlçemizde ve tüm İstanbul içlerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner YaşamAlanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,SökümKurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, HangarAtölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren,proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Başakşehir Prefabrik Şantiye Ofis Binası Montajı Tamamlandı.

  Başakşehir Prefabrik Şantiye Ofis Binası Montajı Tamamlandı.

  Klas Prefabrik Başakşehir İlçemizde ve tüm İstanbul içlerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner YaşamAlanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,SökümKurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, HangarAtölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren,proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • kargali-prefabrik-konut-montaji-devam-ediyor - Klas Prefabrik Gebze ilçemizde ve tüm Kocaeli ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri,Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Kargalı Prefabrik Konut Montajı Devam Ediyor.

  Kargalı Prefabrik Konut Montajı Devam Ediyor.

  Klas Prefabrik Gebze ilçemizde ve tüm Kocaeli ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri,Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • kocaeli-kartepe-konut-montaji-devam-ediyor - Kartepe Kocaeli ilimizin güzel İçelerinden biridir.Klas prefabrik bu ilçede faliyet gösteren bir prefabrik firmasıdır.Kartepe'de prefabrik denilince akla gelen firmaların başında Klas Prefabrik gelir. KOCAELİ KARTEPE KONUT MONTAJI DEVAM EDİYOR

  KOCAELİ KARTEPE KONUT MONTAJI DEVAM EDİYOR

  Kartepe Kocaeli ilimizin güzel İçelerinden biridir.Klas prefabrik bu ilçede faliyet gösteren bir prefabrik firmasıdır.Kartepe'de prefabrik denilince akla gelen firmaların başında Klas Prefabrik gelir.

 • maslak-2-katli-luks-prefabrik-ofis-binasi-boyanarak-teslim-edildi - Maslak 2 katlı lüks prefabrik ofis binası boyanarak teslim edildi. Maslak 2 katlı lüks prefabrik ofis binası boyanarak teslim edildi.

  Maslak 2 katlı lüks prefabrik ofis binası boyanarak teslim edildi.

  Maslak 2 katlı lüks prefabrik ofis binası boyanarak teslim edildi.

 • kesan-prefabrik-konut-sevkiyati-yapildi - Klas Prefabrik Keşan ilçemizde ve tüm Edirne ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Keşan prefabrik konut sevkiyatı yapıldı.

  Keşan prefabrik konut sevkiyatı yapıldı.

  Klas Prefabrik Keşan ilçemizde ve tüm Edirne ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • alanya-prefabrik-konut-musteriye-teslim-edildi - Klas Prefabrik Alanya ilçemizde ve tüm Antalya ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Alanya prefabrik konut müşteriye teslim edildi.

  Alanya prefabrik konut müşteriye teslim edildi.

  Klas Prefabrik Alanya ilçemizde ve tüm Antalya ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • ordu-hafif-celik-dubleks-bina-tamamlanarak-teslim-edildi - Ordu ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız Ordu Hafif Çelik Dubleks Bina tamamlanarak teslim edildi.

  Ordu Hafif Çelik Dubleks Bina tamamlanarak teslim edildi.

  Ordu ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız

 • bursa-mustafa-kemal-pasa-hafif-celik-koyun-agili-montaji- - Klas Prefabrik Mustafakemalpaşa ilçemizde ve tüm Bursa ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, ModülerYaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. BURSA MUSTAFA KEMAL PAŞA HAFİF ÇELİK KOYUN AĞILI MONTAJI

  BURSA MUSTAFA KEMAL PAŞA HAFİF ÇELİK KOYUN AĞILI MONTAJI

  Klas Prefabrik Mustafakemalpaşa ilçemizde ve tüm Bursa ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, ModülerYaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • afyon-prefabrik-konut-binasi-montaji-tamamlandi - Afyon ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır.Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Afyon prefabrik konut binası montajı tamamlandı.

  Afyon prefabrik konut binası montajı tamamlandı.

  Afyon ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır.Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

 • tepeoren-santiye-ofis-binasi-teslim-edildi - TEPEÖREN ŞANTİYE OFİS BİNASI MONTAJ VE BOYA İŞLEMİ YAPILARAK TESLİM EDİLDİ TEPEÖREN ŞANTİYE OFİS BİNASI TESLİM EDİLDİ

  TEPEÖREN ŞANTİYE OFİS BİNASI TESLİM EDİLDİ

  TEPEÖREN ŞANTİYE OFİS BİNASI MONTAJ VE BOYA İŞLEMİ YAPILARAK TESLİM EDİLDİ

 • adana-prefabrik-santiye-binasi-teslim-edildi - ADANA ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır.Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Adana prefabrik şantiye binası teslim edildi.

  Adana prefabrik şantiye binası teslim edildi.

  ADANA ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır.Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

 • eskisehir-tek-kat-prefabrik-konut-sevkiyati-yapildi - Klas Prefabrik Eskişehir ilimiz ve tüm illerde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları, Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynerler,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, projeve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Eskişehir tek kat prefabrik konut sevkiyatı yapıldı.

  Eskişehir tek kat prefabrik konut sevkiyatı yapıldı.

  Klas Prefabrik Eskişehir ilimiz ve tüm illerde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları, Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynerler,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, projeve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • cerkezkoy-prefabrik-bina-sevkiyati-yapildi - Klas Prefabrik Çerkezköy ilçemizde ve tüm Tekirdağ ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Çerkezköy prefabrik bina sevkiyatı yapıldı.

  Çerkezköy prefabrik bina sevkiyatı yapıldı.

  Klas Prefabrik Çerkezköy ilçemizde ve tüm Tekirdağ ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • prefabrik-atik-binasi-montaji-tamamlandi - Çanakkale ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır.Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Prefabrik atık binası montajı tamamlandı.

  Prefabrik atık binası montajı tamamlandı.

  Çanakkale ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır.Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

 • didim-prefabrik-dubleks-konut-boya-islemi-devam-ediyor - Klas Prefabrik Didim ilçemizde ve tüm Aydın ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Didim prefabrik dubleks konut boya işlemi devam ediyor.

  Didim prefabrik dubleks konut boya işlemi devam ediyor.

  Klas Prefabrik Didim ilçemizde ve tüm Aydın ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • biga-hafif-celik-konut-teslim-edildi - Klas Prefabrik Biga ilçemizde ve tüm Çanakkale ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Biga hafif çelik konut teslim edildi.

  Biga hafif çelik konut teslim edildi.

  Klas Prefabrik Biga ilçemizde ve tüm Çanakkale ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • burdur-bucak-prefabrik-konut-teslim-edildi - Burdur ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Burdur Bucak prefabrik konut teslim edildi.

  Burdur Bucak prefabrik konut teslim edildi.

  Burdur ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

 • bursa-nilufer-prefabrik-konut- - Bursa Nilüfer Prefabrik Konut müşteriye teslim edildi. Bursa Nilüfer Prefabrik Konut

  Bursa Nilüfer Prefabrik Konut

  Bursa Nilüfer Prefabrik Konut müşteriye teslim edildi.

 • mudanya-hafif-celik-bina-montaji-tamamlandi - Klas Prefabrik Mudanya ilçemizde ve tüm Bursa ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Mudanya hafif çelik bina montajı tamamlandı.

  Mudanya hafif çelik bina montajı tamamlandı.

  Klas Prefabrik Mudanya ilçemizde ve tüm Bursa ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • bolu-goynuk-prefabrik-konut- - BOLU GÖYNÜK PREFABRİK KONUT MONTAJ VE BOYA İŞLEMİ TAMAMLANARAK MÜŞTERİYE TESLİM EDİLDİ. BOLU GÖYNÜK PREFABRİK KONUT

  BOLU GÖYNÜK PREFABRİK KONUT

  BOLU GÖYNÜK PREFABRİK KONUT MONTAJ VE BOYA İŞLEMİ TAMAMLANARAK MÜŞTERİYE TESLİM EDİLDİ.

 • ayvalik-150m2-dubleks-prefabrik-yapi-sevkiyati-yapildi - Ayvalık 150m2 Dubleks Prefabrik yapı sevkiyatı yapıldı. Ayvalık 150m2 Dubleks Prefabrik yapı sevkiyatı yapıldı.

  Ayvalık 150m2 Dubleks Prefabrik yapı sevkiyatı yapıldı.

  Ayvalık 150m2 Dubleks Prefabrik yapı sevkiyatı yapıldı.

 • biga-prefabrik-konut-teslim-edildi - Klas Prefabrik Biga ilçemizde ve tüm Çanakkale ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ilealakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Biga prefabrik konut teslim edildi.

  Biga prefabrik konut teslim edildi.

  Klas Prefabrik Biga ilçemizde ve tüm Çanakkale ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri,Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar,Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ilealakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • kartepe-prefabrik-konut-sevkiyati-yapildi - Kartepe prefabrik konut sevkiyatı yapıldı.Kartepe İzmit ilimizin güzel İçelerinden biridir.Klas prefabrik bu ilçede faliyet gösteren bir prefabrik firmasıdır.Kartepe'de prefabrik denilince akla gelen firmaların başında Klas Prefabrik gelir. Kartepe prefabrik konut sevkiyatı yapıldı.

  Kartepe prefabrik konut sevkiyatı yapıldı.

  Kartepe prefabrik konut sevkiyatı yapıldı.Kartepe İzmit ilimizin güzel İçelerinden biridir.Klas prefabrik bu ilçede faliyet gösteren bir prefabrik firmasıdır.Kartepe'de prefabrik denilince akla gelen firmaların başında Klas Prefabrik gelir.

 • bodrum-luks-hafif-celik-dubleks-konut-teslim-edildi - Klas Prefabrik Bodrum ilçemizde ve tüm Muğla ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, projeve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. Bodrum lüks hafif çelik dubleks konut teslim edildi.

  Bodrum lüks hafif çelik dubleks konut teslim edildi.

  Klas Prefabrik Bodrum ilçemizde ve tüm Muğla ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, projeve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

 • tjk-mescit-binasi-montaji-bitirilerek-teslim-edildi - TJK MESCİT BİNASI MONTAJI BİTİRİLEREK TESLİM EDİLDİ. TJK MESCİT BİNASI MONTAJI BİTİRİLEREK TESLİM EDİLDİ.

  TJK MESCİT BİNASI MONTAJI BİTİRİLEREK TESLİM EDİLDİ.

  TJK MESCİT BİNASI MONTAJI BİTİRİLEREK TESLİM EDİLDİ.

 • tjk-mescit-binasi-montajina-baslandi - TJK MESCİT BİNASI MONTAJINA BAŞLANDI. TJK MESCİT BİNASI MONTAJINA BAŞLANDI.

  TJK MESCİT BİNASI MONTAJINA BAŞLANDI.

  TJK MESCİT BİNASI MONTAJINA BAŞLANDI.

 • ankara-polatli-prefabrik-bina-tamamlanarak-teslim-edildi - Ankara ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. ANKARA POLATLI PREFABRİK BİNA TAMAMLANARAK TESLİM EDİLDİ.

  ANKARA POLATLI PREFABRİK BİNA TAMAMLANARAK TESLİM EDİLDİ.

  Ankara ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

 • kefken-prefabrik-konut-montaji-sonuclandiboya-isleminin-tamamlanmasindan-sonra-kullanima-hazir-musteriye-teslim-edilecek - Kefken İzmit ilimizin güzel İlçelerinden biridir.Klas prefabrik bu ilçede faliyet gösteren bir prefabrik firmasıdır.Kefken'de prefabrik denilince akla gelen firmaların başında Klas Prefabrik gelir. Kefken Prefabrik Konut

  Kefken Prefabrik konut montajı sonuçlandı.Boya işleminin tamamlanmasından sonra kullanıma hazır müşteriye teslim edilecek.

  Kefken İzmit ilimizin güzel İlçelerinden biridir.Klas prefabrik bu ilçede faliyet gösteren bir prefabrik firmasıdır.Kefken'de prefabrik denilince akla gelen firmaların başında Klas Prefabrik gelir.

 • maslak-2-katli-prefabrik-ofis-binasi-montaji-devam-ediyor - Maslak 2 katlı prefabrik ofis binası montajı devam ediyor. Maslak 2 katlı prefabrik ofis binası montajı devam ediyor.

  Maslak 2 katlı prefabrik ofis binası montajı devam ediyor.

  Maslak 2 katlı prefabrik ofis binası montajı devam ediyor.

 • zonguldak-21-prefabrik-konut- - Zonguldak ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır.Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. ZONGULDAK 2+1 PREFABRİK KONUT

  ZONGULDAK 2+1 PREFABRİK KONUT

  Zonguldak ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır.Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

 • maslak-2-katli-prefabrik-yatakhane-binasi-boya-islemi-basladi - Maslak 2 katlı prefabrik yatakhane binası boya işlemi başladı. Maslak 2 katlı prefabrik yatakhane binası boya işlemi başladı.

  Maslak 2 katlı prefabrik yatakhane binası boya işlemi başladı.

  Maslak 2 katlı prefabrik yatakhane binası boya işlemi başladı.

 • tekirdag-saray-prefabrik-konut - Tekirdağ Saray ilçesinde 81m2 prefabrik konutun montaj ve boya işlemi tamamlanarak müşteriye teslim edildi. TEKİRDAĞ SARAY PREFABRİK KONUT

  TEKİRDAĞ SARAY PREFABRİK KONUT

  Tekirdağ Saray ilçesinde 81m2 prefabrik konutun montaj ve boya işlemi tamamlanarak müşteriye teslim edildi.

 • marmaris-iki-katli-prefabrik-konut-binasi-sevkiyati-yapildi - Muğla ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Marmaris iki katlı prefabrik konut binası sevkiyatı yapıldı.

  Marmaris iki katlı prefabrik konut binası sevkiyatı yapıldı.

  Muğla ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

 • marmaris-iki-katli-prefabrik-konut-binasi-montajina-baslandi - Marmaris iki katlı prefabrik konut binası montajına başlandı.

  Marmaris iki katlı prefabrik konut binası montajına başlandı.

 • maslak-2-katli-prefabrik-ofis-binasi-montaji - Maslak 2 katlı prefabrik ofis binası montajı. Maslak 2 katlı prefabrik ofis binası montajı.

  Maslak 2 katlı prefabrik ofis binası montajı.

  Maslak 2 katlı prefabrik ofis binası montajı.

 • marmaris-iki-katli-prefabrik-konut-binasi-boya-islemi-tamamlanarak-musteriye-teslim-edildi - Muğla ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Marmaris iki katlı prefabrik konut binası boya işlemi tamamlanarak müşteriye teslim edildi.

  Marmaris iki katlı prefabrik konut binası boya işlemi tamamlanarak müşteriye teslim edildi.

  Muğla ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

 • izmit-kartepe-karkasli-luks-prefabrik-konutun-boyama-islemi-devam-ediyor - İzmit Kartepe karkaslı lüks prefabrik konutun boyama işlemi devam ediyor. İzmit Kartepe karkaslı lüks prefabrik konutun boyama işlemi devam ediyor.

  İzmit Kartepe karkaslı lüks prefabrik konutun boyama işlemi devam ediyor.

  İzmit Kartepe karkaslı lüks prefabrik konutun boyama işlemi devam ediyor.

 • izmit-kartepe-karkasli-luks-dubleks-prefabrik-montaj-islemi-devam-ediyor - İzmit Kartepe karkaslı lüks dubleks prefabrik montaj işlemi devam ediyor. İzmit Kartepe karkaslı lüks dubleks prefabrik montaj işlemi devam ediyor.

  İzmit Kartepe karkaslı lüks dubleks prefabrik montaj işlemi devam ediyor.

  İzmit Kartepe karkaslı lüks dubleks prefabrik montaj işlemi devam ediyor.

 • izmit-kartepe-karkasli-luks-dubleks-prefabrik-sevkiyat-islemi-devam-ediyor - İzmit Kartepe karkaslı lüks dubleks prefabrik sevkiyat işlemi devam ediyor. İzmit Kartepe karkaslı lüks dubleks prefabrik sevkiyat işlemi devam ediyor.

  İzmit Kartepe karkaslı lüks dubleks prefabrik sevkiyat işlemi devam ediyor.

  İzmit Kartepe karkaslı lüks dubleks prefabrik sevkiyat işlemi devam ediyor.

 • izmit-kartepe-karkasli-luks-tek-kat-konut - İzmit Kartepe karkaslı lüks tek kat konut. İzmit Kartepe karkaslı lüks tek kat konut.

  İzmit Kartepe karkaslı lüks tek kat konut.

  İzmit Kartepe karkaslı lüks tek kat konut.

 • tuzla-belediyesi-imam-hatip-lisesi-bekci-evi-teslim- - TUZLA BELEDİYESİ İMAM HATİP LİSESİ BEKÇİ EVİ TESLİM TUZLA BELEDİYESİ İMAM HATİP LİSESİ BEKÇİ EVİ TESLİM

  TUZLA BELEDİYESİ İMAM HATİP LİSESİ BEKÇİ EVİ TESLİM

  TUZLA BELEDİYESİ İMAM HATİP LİSESİ BEKÇİ EVİ TESLİM

 • catalca-106m2-prefabrik-konut-boya-islemi-tamamlanarak-musteriye-teslim-edildi - ÇATALCA 106m2 PREFABRİK KONUT BOYA İŞLEMİ TAMAMLANARAK MÜŞTERİYE TESLİM EDİLDİ. ÇATALCA 106m2 KONUT

  ÇATALCA 106m2 PREFABRİK KONUT BOYA İŞLEMİ TAMAMLANARAK MÜŞTERİYE TESLİM EDİLDİ.

  ÇATALCA 106m2 PREFABRİK KONUT BOYA İŞLEMİ TAMAMLANARAK MÜŞTERİYE TESLİM EDİLDİ.

 • catalca-2-adet-37m2-prefabrik-konut-montajina-baslandi - Çatalca 2 adet 37m2 prefabrik konutun montaj işlemine başlandı. ÇATALCA 2 ADET 37m2 PREFABRİK KONUT MONTAJINA BAŞLANDI.

  ÇATALCA 2 ADET 37m2 PREFABRİK KONUT MONTAJINA BAŞLANDI.

  Çatalca 2 adet 37m2 prefabrik konutun montaj işlemine başlandı.

 • catalca-110m2-dubleks-prefabrik-konut-boya-islemi-bitirilip-musteriye-teslim-edildi - ÇATALCA 110m2 DUBLEKS PREFABRİK KONUT BOYA İŞLEMİ BİTİRİLİP MÜŞTERİYE TESLİM EDİLDİ. ÇATALCA 110m2 DUBLEKS PREFABRİK KONUT BOYA İŞLEMİ BİTİRİLİP MÜŞTERİYE TESLİM EDİLDİ.

  ÇATALCA 110m2 DUBLEKS PREFABRİK KONUT BOYA İŞLEMİ BİTİRİLİP MÜŞTERİYE TESLİM EDİLDİ.

  ÇATALCA 110m2 DUBLEKS PREFABRİK KONUT BOYA İŞLEMİ BİTİRİLİP MÜŞTERİYE TESLİM EDİLDİ.

 • catalca-110m2-dubleks-prefabrik-konut-sevkiyati-yapildi - Çatalca prefabrik dubleks konut. ÇATALCA 110m2 DUBLEKS PREFABRİK KONUT SEVKİYATI YAPILDI.

  ÇATALCA 110m2 DUBLEKS PREFABRİK KONUT SEVKİYATI YAPILDI.

  Çatalca prefabrik dubleks konut.

 • catalca-106m2-prefabrik-konut-montajina-baslandi - ÇATALCA MONTAJ ÇATALCA 106m2 PREFABRİK KONUT MONTAJINA BAŞLANDI.

  ÇATALCA 106m2 PREFABRİK KONUT MONTAJINA BAŞLANDI.

  ÇATALCA MONTAJ

 • catalca-55m2-prefabrik-konut-montajina-baslandi - ÇATALCA 55m2 PREFABRİK KONUT MONTAJINA BAŞLANDI. ÇATALCA 55m2 PREFABRİK KONUT MONTAJINA BAŞLANDI.

  ÇATALCA 55m2 PREFABRİK KONUT MONTAJINA BAŞLANDI.

  ÇATALCA 55m2 PREFABRİK KONUT MONTAJINA BAŞLANDI.

 • catalca-145m2-prefabrik-konut-montajina-baslandi - ÇATALCA MONTAJ ÇATALCA 145m2 PREFABRİK KONUT MONTAJINA BAŞLANDI.

  ÇATALCA 145m2 PREFABRİK KONUT MONTAJINA BAŞLANDI.

  ÇATALCA MONTAJ

 • catalca-73m2-prefabrik-konut-sevkiyati-yapildi - ÇATALCA 73m2 PREFABRİK KONUT SEVKİYATI YAPILDI. ÇATALCA 73m2 PREFABRİK KONUT SEVKİYATI YAPILDI.

  ÇATALCA 73m2 PREFABRİK KONUT SEVKİYATI YAPILDI.

  ÇATALCA 73m2 PREFABRİK KONUT SEVKİYATI YAPILDI.

 • kirklareli-ofis-binasi-montajina-baslandi - KIRKLARELİ OFİS BİNASI MONTAJINA BAŞLANDI

  KIRKLARELİ OFİS BİNASI MONTAJINA BAŞLANDI

 • kadioglu-insaat-sivas-divrigi-ulu-cami-restorasyon-calismasi-kamp-binalari-montajindan-goruntuler - KADIOGLU İNSAAT SİVAS DİVRİGİ ULU CAMİ RESTORASYON CALISMASİ KAMP BİNALARİ MONTAJINDAN GORUNTULER. KADIOGLU İNSAAT SİVAS DİVRİGİ ULU CAMİ RESTORASYON CALISMASİ KAMP BİNALARİ MONTAJINDAN GORUNTULER.

  KADIOGLU İNSAAT SİVAS DİVRİGİ ULU CAMİ RESTORASYON CALISMASİ KAMP BİNALARİ MONTAJINDAN GORUNTULER.

  KADIOGLU İNSAAT SİVAS DİVRİGİ ULU CAMİ RESTORASYON CALISMASİ KAMP BİNALARİ MONTAJINDAN GORUNTULER.

 • sivas-divrigi-ulucami-mescitsadirvan-ve-ofis-binasi-hizmete-acildi - Sivas Divriği prefabrik şantiye binaları. Sivas Divriği Ulucami mescit,şadırvan ve ofis binası hizmete açıldı.

  Sivas Divriği Ulucami mescit,şadırvan ve ofis binası hizmete açıldı.

  Sivas Divriği prefabrik şantiye binaları.

 • sivas-divrigi-santiye-binalari-montajin-sona-gelindi - Sivas Divriği Şantiye Binaları Montajın sona gelindi. Sivas Divriği Şantiye Binaları Montajın sona gelindi.

  Sivas Divriği Şantiye Binaları Montajın sona gelindi.

  Sivas Divriği Şantiye Binaları Montajın sona gelindi.

 • sivas-divrigi-santiye-binalari-montaji-sonuclandi - Sivas Divriği Şantiye Binaları Montajı Sonuçlandı. Sivas Divriği Şantiye Binaları Montajı Sonuçlandı.

  Sivas Divriği Şantiye Binaları Montajı Sonuçlandı.

  Sivas Divriği Şantiye Binaları Montajı Sonuçlandı.

 • kadioglu-insaat-sivas-divrigi-ulu-cami-restorasyon-calismasi-kamp-binalari-montaji - KADIOĞLU İNŞAAT SİVAS DİVRİĞİ ULU CAMİ RESTORASYON ÇALIŞMASI KAMP BİNALARI MONTAJINA BAŞLANDI.

  KADIOĞLU İNŞAAT SİVAS DİVRİĞİ ULU CAMİ RESTORASYON ÇALIŞMASI KAMP BİNALARI MONTAJI

  KADIOĞLU İNŞAAT SİVAS DİVRİĞİ ULU CAMİ RESTORASYON ÇALIŞMASI KAMP BİNALARI MONTAJINA BAŞLANDI.

 • kadioglu-insaat-sivas-divrigi-ulu-cami-restorasyon-calismasi-kamp-binalari-sevkiyati - KADIOĞLU İNŞAAT SİVAS DİVRİĞİ ULU CAMİ RESTORASYON ÇALIŞMASI KAMP BİNALARI SEVKİYATI

  KADIOĞLU İNŞAAT SİVAS DİVRİĞİ ULU CAMİ RESTORASYON ÇALIŞMASI KAMP BİNALARI SEVKİYATI

  KADIOĞLU İNŞAAT SİVAS DİVRİĞİ ULU CAMİ RESTORASYON ÇALIŞMASI KAMP BİNALARI SEVKİYATI

 • turkmenistan-ofis-binasi-sevkiyati - Türkmenistan Ofis Binası Sevkiyatı

  Türkmenistan Ofis Binası Sevkiyatı

 • cekmekoy-ornek-bina-ve-ofis-binasi- - Çekmeköy Örnek Bina Ve Prefabrik Ofis Binası Çekmeköy Örnek Bina ve Ofis Binası

  Çekmeköy Örnek Bina ve Ofis Binası

  Çekmeköy Örnek Bina Ve Prefabrik Ofis Binası

 • esenyurt-garanti-koza-prefabrik-ofis-binasi - Esenyurt prefabrik Esenyurt Garanti Koza Prefabrik Ofis Binası

  Esenyurt Garanti Koza Prefabrik Ofis Binası

  Esenyurt prefabrik

 • gaziosmanpasa-belediyesi-itfaiye-binasi - Gaziosmanpaşa Belediyesi İtfaiye Binası Teslim edildi. Gaziosmanpaşa Belediyesi İtfaiye Binası

  Gaziosmanpaşa Belediyesi İtfaiye Binası

  Gaziosmanpaşa Belediyesi İtfaiye Binası Teslim edildi.

 • kartal-ceza-evi-prefabrik-yemekhane-binasi - Kartal Ceza Evi Prefabrik Yemekhane Binası Kartal Ceza Evi Prefabrik Yemekhane Binası

  Kartal Ceza Evi Prefabrik Yemekhane Binası

  Kartal Ceza Evi Prefabrik Yemekhane Binası

 • yeni-fabrika - Klas Prefabrik üretim hattı için kiralamış olduğu yeni adresine taşındı. KLAS PREFABRİK YENİ FABRİKA

  YENİ FABRİKA

  Klas Prefabrik üretim hattı için kiralamış olduğu yeni adresine taşındı.

 • luleburgaz-celik-depo-binasi-montaji-devam-ediyor - LÜLEBURGAZ ÇELİK DEPO BİNASI MONTAJI DEVAM EDİYOR LÜLEBURGAZ ÇELİK DEPO BİNASI MONTAJI DEVAM EDİYOR

  LÜLEBURGAZ ÇELİK DEPO BİNASI MONTAJI DEVAM EDİYOR

  LÜLEBURGAZ ÇELİK DEPO BİNASI MONTAJI DEVAM EDİYOR

 • prefabrik-ev-kampanya - 2+1 prefabrik ev kampanyası... 69m2 Konut Kampanya

  Prefabrik ev kampanya

  2+1 prefabrik ev kampanyası...

 • kefken-konut-sevkiyati - Kefken prefabrik konut ev. Siz tasasarlayın,biz inşa edelim....

  Kefken Konut Sevkiyatı

  Kefken prefabrik konut ev.

 • gazi-osman-pasa-prefabrik-itfaiye-binasi-sevkiyati - GAZİ OSMAN PAŞA PREFABRİK İTFAİYE BİNASI SEVKİYATI GAZİ OSMAN PAŞA PREFABRİK İTFAİYE BİNASI SEVKİYATI

  GAZİ OSMAN PAŞA PREFABRİK İTFAİYE BİNASI SEVKİYATI

  GAZİ OSMAN PAŞA PREFABRİK İTFAİYE BİNASI SEVKİYATI

 • prefabrik-konut-kampanya - Üreticiden kaliteli,konforlu,kısa sürede montaj ve teslimli 2+1 prefaabrik konut. Prefabrik konut kampanya

  Prefabrik konut kampanya

  Üreticiden kaliteli,konforlu,kısa sürede montaj ve teslimli 2+1 prefaabrik konut.

 • sanayi-istihdami-kipirdadi - Mevsim ve takvim etkilerinden arındırılmış sanayi istihdam endeksi, bu yılın ikinci çeyreğinde bir önceki çeyreğe göre yüzde 0,1 artarak 119'a yükseldi. Sanayi istihdamı kıpırdadı.

  Sanayi istihdamı kıpırdadı.

  Mevsim ve takvim etkilerinden arındırılmış sanayi istihdam endeksi, bu yılın ikinci çeyreğinde bir önceki çeyreğe göre yüzde 0,1 artarak 119'a yükseldi.

 • sanayiye-bilim-damga-vuracak - Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Türkiye KÜSİ Stratejisi ve Eylem Planı (2015-2018) hakkında açıklamalarda bulundu. Planda, 6 hedef çerçevesinde 31 eylemin belirlendiğini bildiren Işık, bakanlığın eylem planını uygulamaya başladığını söyledi. Belirlenen eylem planının bakanlık tarafından izleneceğini kaydeden Işık, söz konusu planla ülke sanayisinin, rekabet gücü ve katma değeri yüksek, yenilikçi ürünler üretebilen, yüksek teknoloji ağırlıklı ve sürdürülebilir yapıya kavuşturulmasının amaçlandığını söyledi.

  Sanayiye bilim damga vuracak

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Türkiye KÜSİ Stratejisi ve Eylem Planı (2015-2018) hakkında açıklamalarda bulundu. Planda, 6 hedef çerçevesinde 31 eylemin belirlendiğini bildiren Işık, bakanlığın eylem planını uygulamaya başladığını söyledi. Belirlenen eylem planının bakanlık tarafından izleneceğini kaydeden Işık, söz konusu planla ülke sanayisinin, rekabet gücü ve katma değeri yüksek, yenilikçi ürünler üretebilen, yüksek teknoloji ağırlıklı ve sürdürülebilir yapıya kavuşturulmasının amaçlandığını söyledi.

 • sanayide-28-oraninda-artis - Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), Eylül 2015 'Sanayi Üretim Endeksi'ni açıkladı. Sanayi üretim endeksi Eylül ayında 2.8 oranında arttı.

  Sanayide 2,8 oranında artış

  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), Eylül 2015 'Sanayi Üretim Endeksi'ni açıkladı. Sanayi üretim endeksi Eylül ayında 2.8 oranında arttı.

 • kocaeli-kartepe-konut-sevkiyati - KOCAELİ KARTEPE KONUT SEVKİYATI KOCAELİ KARTEPE KONUT SEVKİYATI

  KOCAELİ KARTEPE KONUT SEVKİYATI

  KOCAELİ KARTEPE KONUT SEVKİYATI

 • luleburgaz-celik-depo-atolye-binasi-sevkiyati-yapildi - Lüleburgaz Çelik depo atölye binası sevkiyatı yapıldı. Lüleburgaz Çelik depo atölye binası sevkiyatı yapıldı.

  Lüleburgaz Çelik depo atölye binası sevkiyatı yapıldı.

  Lüleburgaz Çelik depo atölye binası sevkiyatı yapıldı.

 • maslak-2-katli-prefabrik-ofis-binalari-boya-islemi-devam-ediyor - Maslak 2 katlı prefabrik ofis binaları boya işlemi devam ediyor. Maslak 2 katlı prefabrik ofis binaları boya işlemi devam ediyor.

  Maslak 2 katlı prefabrik ofis binaları boya işlemi devam ediyor.

  Maslak 2 katlı prefabrik ofis binaları boya işlemi devam ediyor.

 • bolu-mudurnu-prefabrik-konut-binasi-73m2 - BOLU MUDURNU PREFABRİK KONUT BİNASI 73m2 BOLU MUDURNU PREFABRİK KONUT BİNASI 73m2

  BOLU MUDURNU PREFABRİK KONUT BİNASI 73m2

  BOLU MUDURNU PREFABRİK KONUT BİNASI 73m2

 • silivri-prefabrik-konut-boya-islemi-tamamlanarak-musteriye-teslim-edildi - Silivri prefabrik konut boya işlemi tamamlanarak müşteriye teslim edildi. Silivri prefabrik konut boya işlemi tamamlanarak müşteriye teslim edildi.

  Silivri prefabrik konut boya işlemi tamamlanarak müşteriye teslim edildi.

  Silivri prefabrik konut boya işlemi tamamlanarak müşteriye teslim edildi.

 • luleburgaz-depo-atolye-binasi-musteriye-teslim-edildi- - Lüleburgaz Depo Atölye Binası müşteriye teslim edilerek müşterinin kullanımına sunuldu. Lüleburgaz Depo Atölye Binası müşteriye teslim edildi.

  Lüleburgaz Depo Atölye Binası müşteriye teslim edildi.

  Lüleburgaz Depo Atölye Binası müşteriye teslim edilerek müşterinin kullanımına sunuldu.

 • catalca-112m2-dubleks-prefabrik-konut-montaj-islemi-devam-ediyor - ÇATALCA 112m2 DUBLEKS PREFABRİK KONUT MONTAJ İŞLEMİ DEVAM EDİYOR. ÇATALCA 112m2 DUBLEKS PREFABRİK KONUT MONTAJ İŞLEMİ DEVAM EDİYOR.

  ÇATALCA 112m2 DUBLEKS PREFABRİK KONUT MONTAJ İŞLEMİ DEVAM EDİYOR.

  ÇATALCA 112m2 DUBLEKS PREFABRİK KONUT MONTAJ İŞLEMİ DEVAM EDİYOR.

 • bursa-gemlik-prefabrik-ofis-binasi- - BURSA GEMLİK PREFABRİK OFİS BİNASI BURSA GEMLİK PREFABRİK OFİS BİNASI

  BURSA GEMLİK PREFABRİK OFİS BİNASI

  BURSA GEMLİK PREFABRİK OFİS BİNASI

 • ordu-ofis-binasi-montaji-ve-boyama-islemi-devam-ediyor - Ordu ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. ORDU OFİS BİNASI MONTAJI VE BOYAMA İŞLEMİ DEVAM EDİYOR...

  ORDU OFİS BİNASI MONTAJI VE BOYAMA İŞLEMİ DEVAM EDİYOR...

  Ordu ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

 • ordu-prefabrik-konut-binasi-montaji-ve-boyama-islemi-tamamlanarak-teslim-edildi - Ordu ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. ORDU PREFABRİK KONUT BİNASI

  ORDU PREFABRİK KONUT BİNASI MONTAJI VE BOYAMA İŞLEMİ TAMAMLANARAK TESLİM EDİLDİ.

  Ordu ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

 • ordu-prefabrik-derslik-montaji-tamamlandi - Ordu prefabrik derslik montajı tamamlandı. Ordu prefabrik derslik montajı tamamlandı.

  Ordu prefabrik derslik montajı tamamlandı.

  Ordu prefabrik derslik montajı tamamlandı.

 • ordu-konut-binasi-montaji-devam-ediyor - ORDU KONUT BİNASI MONTAJI DEVAM EDİYOR... ORDU KONUT BİNASI MONTAJI DEVAM EDİYOR...

  ORDU KONUT BİNASI MONTAJI DEVAM EDİYOR...

  ORDU KONUT BİNASI MONTAJI DEVAM EDİYOR...

 • ordu-prefabrik-konut-binasi-montaji-devam-ediyor - ORDU PREFABRİK KONUT BİNASI MONTAJI DEVAM EDİYOR... ORDU PREFABRİK KONUT BİNASI MONTAJI DEVAM EDİYOR...

  ORDU PREFABRİK KONUT BİNASI MONTAJI DEVAM EDİYOR...

  ORDU PREFABRİK KONUT BİNASI MONTAJI DEVAM EDİYOR...

 • ordu-prefabrik-konut-binasi-montaji-tamamlandi - Ordu ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. ORDU PREFABRİK KONUT BİNASI MONTAJI TAMAMLANDI.

  ORDU PREFABRİK KONUT BİNASI MONTAJI TAMAMLANDI.

  Ordu ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

 • giresun-prefabrik-ev-montaji-ve-boya-islemi-tamamlandi - Giresun prefabrik ev montajı ve boya işlemi tamamlandı. Giresun prefabrik ev montajı ve boya işlemi tamamlandı.

  Giresun prefabrik ev montajı ve boya işlemi tamamlandı.

  Giresun prefabrik ev montajı ve boya işlemi tamamlandı.

 • bursa-orhangazi-hafif-celik-konut- - Bursa Orhangazi Hafif Çelik Konut bitirilerek müşteriye teslim edildi. Bursa Orhangazi Hafif Çelik Konut

  Bursa Orhangazi Hafif Çelik Konut

  Bursa Orhangazi Hafif Çelik Konut bitirilerek müşteriye teslim edildi.

 • samsun-santiye-ofis-binasi-ve-yemekhaneofis-binasi-montaji-tum-hiziyla-devam-ediyor - Samsun şantiye ofis binası ve yemekhane,ofis binası montajı tüm hızıyla devam ediyor. Samsun şantiye ofis binası ve yemekhane,ofis binası montajı tüm hızıyla devam ediyor.

  Samsun şantiye ofis binası ve yemekhane,ofis binası montajı tüm hızıyla devam ediyor.

  Samsun şantiye ofis binası ve yemekhane,ofis binası montajı tüm hızıyla devam ediyor.

 • ordu-prefabrik-ev-boya-islemi-tamamlanarak-musteriye-teslim-edildi - Ordu Prefabrik ev boya işlemi tamamlanarak müşteriye teslim edildi. Ordu Prefabrik ev boya işlemi tamamlanarak müşteriye teslim edildi.

  Ordu Prefabrik ev boya işlemi tamamlanarak müşteriye teslim edildi.

  Ordu Prefabrik ev boya işlemi tamamlanarak müşteriye teslim edildi.

 • samsun-prefabrik-santiye-ofisyemekhane-ve-yatakhane-binalari-boya-islemi-baslanmistir - Samsun prefabrik şantiye ofis,yemekhane ve yatakhane binaları boya işlemi başlanmıştır. Samsun prefabrik şantiye ofis,yemekhane ve yatakhane binaları boya işlemi başlanmıştır.

  Samsun prefabrik şantiye ofis,yemekhane ve yatakhane binaları boya işlemi başlanmıştır.

  Samsun prefabrik şantiye ofis,yemekhane ve yatakhane binaları boya işlemi başlanmıştır.

 • antalya-serik-prefabrik-konut-boya-islemi-tamamlanarak-musterinin-kullanimina-sunuldu - Antalya Serik prefabrik konut boya işlemi tamamlanarak müşterinin kullanımına sunuldu. Antalya Serik prefabrik konut boya işlemi tamamlanarak müşterinin kullanımına sunuldu.

  Antalya Serik prefabrik konut boya işlemi tamamlanarak müşterinin kullanımına sunuldu.

  Antalya Serik prefabrik konut boya işlemi tamamlanarak müşterinin kullanımına sunuldu.

 • corlu-monoblok-konteyner-sevkiyati - ÇORLU MONOBLOK KONTEYNER SEVKİYATI ÇORLU MONOBLOK KONTEYNER SEVKİYATI

  ÇORLU MONOBLOK KONTEYNER SEVKİYATI

  ÇORLU MONOBLOK KONTEYNER SEVKİYATI

 • beylikduzu-belediyesi-zulfu-livaneli-muzik-evi-binasi - Beylikdüzü Belediyesi Zülfü Livaneli Müzik Evi Binası Montajı devam ediyor. Beylikdüzü Belediyesi Zülfü Livaneli Müzik Evi Binası

  Beylikdüzü Belediyesi Zülfü Livaneli Müzik Evi Binası

  Beylikdüzü Belediyesi Zülfü Livaneli Müzik Evi Binası Montajı devam ediyor.

 • klas-prefabrik-nazilli- - Nazilli ilçemizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Klas Prefabrik Nazilli

  Klas Prefabrik Nazilli

  Nazilli ilçemizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

 • klas-prefabrik-aydin-nazilli-showroom-sevkiyati - Nazilli ilçemizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Klas Prefabrik Aydın Nazilli Showroom Sevkiyat

  Klas Prefabrik Aydın Nazilli Showroom Sevkiyatı

  Nazilli ilçemizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Klas Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

 • aydin-nazilli-klas-prefabrik-showroom- - Aydın Nazilli Klas Prefabrik Showroom montajı devam ediyor. Aydın Nazilli Klas Prefabrik Showroom

  Aydın Nazilli Klas Prefabrik Showroom

  Aydın Nazilli Klas Prefabrik Showroom montajı devam ediyor.

 • klas-prefabrik-nazilli-showroom-binasi-boya-islemi-tamamlandi - KLAS PREFABRİK NAZİLLİ SHOWROOM BİNASI BOYA İŞLEMİ TAMAMLANDI. KLAS PREFABRİK NAZİLLİ SHOWROOM BİNASI BOYA İŞLEMİ TAMAMLANDI.

  KLAS PREFABRİK NAZİLLİ SHOWROOM BİNASI BOYA İŞLEMİ TAMAMLANDI.

  KLAS PREFABRİK NAZİLLİ SHOWROOM BİNASI BOYA İŞLEMİ TAMAMLANDI.

 • izmir-hafif-celik-luks-dubleks-konut - İzmir Hafif Çelik Lüks Dubleks Konut bitirilerek müşteriye teslim edildi. İzmir Hafif Çelik Lüks Dubleks Konut

  İzmir Hafif Çelik Lüks Dubleks Konut

  İzmir Hafif Çelik Lüks Dubleks Konut bitirilerek müşteriye teslim edildi.

 • mustafakemalpasa-koyun-agili-montaji-basladi - Klas Prefabrik Mustafakemalpaşa ilçemizde ve tüm Bursa ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, ModülerYaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır. MUSTAFAKEMALPAŞA KOYUN AĞILI MONTAJI BAŞLADI.

  MUSTAFAKEMALPAŞA KOYUN AĞILI MONTAJI BAŞLADI.

  Klas Prefabrik Mustafakemalpaşa ilçemizde ve tüm Bursa ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, ModülerYaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.